Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report a Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Companion Animal Hospital
Choose a Different Sport:
Athletic Republic - Fergus FallsSvingen Law
Basketball (G) Scores for Friday, February 24, 2012
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Minneapolis Edison0
Minneapolis Henry0
at Minneapolis Henry7:00 PM
  > Report Score
Two Harbors53
Cook County77
at Cook CountyFINAL
McGregor68
Silver Bay19
at Silver BayFINAL
North Branch38
#8 (AAA) Chisago Lakes Area58
at Chisago Lakes AreaFINAL
Long Prairie-Grey Eagle40
Melrose55
at MelroseFINAL
Browerville72
Eagle Valley63
at ClarissaFINAL
North Lakes Academy13
Bethany Academy53
at Bethany AcademyFINAL
St. Paul Academy59
St. Agnes41
at St. AgnesFINAL
Champlin Park63
Anoka58
at AnokaFINAL
North St. Paul49
Hill-Murray74
at Hill-MurrayFINAL
Centennial52
Osseo67
at OsseoFINAL
#5 (AAAA) Wayzata49
#2 (AAAA) Edina26
at EdinaFINAL
Robbinsdale Armstrong57
Coon Rapids39
at Coon RapidsFINAL
#3 (AAAA) Eden Prairie61
Andover28
at AndoverFINAL
#10 (AAA) Park Center53
Blaine34
at BlaineFINAL
Tartan77
Mahtomedi69
at MahtomediFINAL
Minneapolis South65
Minneapolis North46
at Minneapolis NorthFINAL
Minneapolis Southwest62
Minneapolis Washburn85
at Minneapolis WashburnFINAL
Henry Sibley41
#3 (AAA) Richfield74
at RichfieldFINAL
Brooklyn Center31
#1 (AAA) DeLaSalle80
at DeLaSalleFINAL
Trinity School43
St. Paul Humboldt61
at St. Paul HumboldtFINAL
New Life Academy61
Mounds Park Academy47
at Mounds Park AcademyFINAL
St. Croix Prep32
Minnesota Transitions Charter60
at Minnesota Transitions CharterFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Grand Meadow (E6)46
Rushford-Peterson (E3)62
at Rushford-PetersonFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Fillmore Central (E10)47
LeRoy-Ostrander (E2)49
at LeRoy-OstranderFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Houston (E5)51
Lanesboro (E4)35
at LanesboroFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Mabel-Canton (E8)20
#5 (A) Spring Grove (E1)73
at Spring GroveFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Alden-Conger (W6)28
Blooming Prairie (W3)59
at Blooming PrairieFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Randolph (W7)24
Bethlehem Academy (W2)51
at Bethlehem AcademyFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Cleveland (W5)56
Lyle/Austin Pacelli (W4)48
at Lyle/Austin PacelliFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Janesville-Waldorf-Pemberton (W8)30
#2 (A) Goodhue (W1)78
at GoodhueFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
La Crescent (E6)30
Winona Cotter (E3)55
at Winona CotterFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
St. Charles (E7)32
Chatfield (E2)44
at ChatfieldFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Plainview-Elgin-Millville (E5)42
Lewiston-Altura (E4)52
at Lewiston-AlturaFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Wabasha-Kellogg (E8)14
Caledonia (E1)83
at CaledoniaFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Rochester Lourdes (W6)50
Dover-Eyota (W3)48
at Dover-EyotaFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Lake City (W7)47
Stewartville (W2)54
at StewartvilleFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Kingsland (W5)50
Zumbrota-Mazeppa (W4)76
at Zumbrota-MazeppaFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Cannon Falls (W8)34
#6 (AA) Pine Island (W1)57
at Pine IslandFINAL
Concordia Academy-Roseville57
Visitation44
at VisitationFINAL
East Ridge55
Cretin-Derham Hall60
at Cretin-Derham HallFINAL
Rogers51
St. Michael-Albertville58
at St. Michael-AlbertvilleFINAL
Forest Lake74
Hastings36
at HastingsFINAL
Burnsville55
Rosemount60
at RosemountFINAL
Bloomington Jefferson44
#4 (AAAA) Bloomington Kennedy71
at Bloomington KennedyFINAL
Woodbury39
#8 (AAAA) Roseville75
at RosevilleFINAL
Cambridge-Isanti74
#6 (AAAA) Buffalo66
at BuffaloFINAL
Columbia Heights28
Irondale69
at IrondaleFINAL
Spring Lake Park41
Totino-Grace73
at Totino-GraceFINAL
St. Louis Park25
St. Francis66
at St. FrancisFINAL
#4 (AAA) Benilde-St. Margaret's35
Robbinsdale Cooper58
at Robbinsdale CooperFINAL
Monticello60
Big Lake55
at Big LakeFINAL
Crosby-Ironton47
Aitkin33
at AitkinFINAL
Wadena-Deer Creek69
Pequot Lakes80
at Pequot LakesFINAL
#7 (AAAA) White Bear Lake52
Park of Cottage Grove48
at Park of Cottage GroveFINAL
Stillwater Area65
Mounds View85
at Mounds ViewFINAL
Annandale63
Mound Westonka43
at Mound-WestonkaFINAL
Delano42
Dassel-Cokato57
at Dassel-CokatoFINAL
Litchfield51
Glencoe-Silver Lake48
at Glencoe-Silver LakeFINAL
Zimmerman48
Foley33
at FoleyFINAL
Rochester Mayo56
Rochester Century54
at Rochester CenturyFINAL
Owatonna65
Mankato West55
at Mankato WestFINAL
Grand Rapids48
Eveleth-Gilbert42
at Eveleth-GilbertFINAL
Holy Angels48
Chaska50
at ChaskaFINAL
Albert Lea56
Winona74
at WinonaFINAL
Waseca74
St. Clair72
at St. ClairF/2OT
#6 (AAA) Mankato East85
Faribault34
at FaribaultFINAL
Austin28
Rochester John Marshall51
at Rochester John MarshallFINAL
Farmington34
New Prague49
at New PragueFINAL
Red Wing55
Chanhassen77
at ChanhassenFINAL
Holdingford30
Maple Lake66
at Maple LakeFINAL
Mora76
Proctor41
at ProctorFINAL
Milaca40
Princeton62
at PrincetonFINAL
Blake26
#1 (AA) Providence Academy64
at Providence AcademyFINAL
Breck41
Minnehaha Academy57
at Minnehaha AcademyFINAL
Lake of the Woods43
Clearbrook-Gonvick58
at Clearbrook-GonvickFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted31
Eden Valley-Watkins50
at Eden Valley-WatkinsFINAL
Little Falls58
St. Cloud Cathedral61
at St. Cloud CathedralFINAL
Warroad50
Goodridge/Grygla47
at Goodridge/GryglaFINAL
Swanville71
St. John's Prep56
at St. John's PrepFINAL
#7 (AA) Hawley47
Breckenridge34
at BreckenridgeFINAL
Dilworth-Glyndon-Felton56
Frazee30
at FrazeeFINAL
Pierz38
Kimball Area29
at Kimball AreaFINAL
Deer River40
Greenway53
at GreenwayFINAL
Pelican Rapids67
Barnesville38
at BarnesvilleFINAL
Verndale52
Laporte39
at LaporteFINAL
New York Mills26
Ashby49
at AshbyFINAL
Mahnomen39
Waubun67
at WaubunFINAL
#9 (AAA) Simley60
South St. Paul45
at South St. PaulFINAL
West Central Area55
Osakis63
at OsakisFINAL
Cass Lake-Bena39
Walker-Hackensack-Akeley50
at Walker-Hackensack-AkeleyFINAL
Rockford62
Belgrade-Brooten-Elrosa68
at Belgrade-Brooten-ElrosaFINAL
#9 (AAAA) Lakeville North45
Apple Valley38
at Apple ValleyFINAL
Online Car Shopping
1998-2014 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com